ptc main

شاید شما هم هنگام جستجو در گوگل برای کسب درامد اینترنتی به نام سایت های کلیکی (PTC) برخورد کرده باشید.

 

در این پست میخواهیم بررسی کنیم که این سایت ها چگونه سبب کسب درامد شما میشوند و نحوه کار با انها چگونه است.

 

معرفی

سایت های کلیکی یا Paid To Click Websites با نام اختصاری PTC سایت هایی هستند که در ان کسانی که در سایت عضو شده اند با کلیک بر روی اگهی ها (Advertisements) پول دریافت کنند.

 

استفاده از این سایت ها بسیار اسان است و پتانسیل کسب درامد بالایی توسط کاربر را دارد.

 

اما شاید از خود بپرسید چه دلیلی وجود دارد که صاحبان این گونه سایت ها به شما پول پرداخت کنند؟ و این پول از کجا می اید؟ در جواب باید گفت که اداره کنندگان این سایت ها در ازای دریافت پول از صاحبان وبسایت ها و وبلاگ ها، اگهی و لینک های سایت ان ها را جهت بازدید میگذارند تا کاربران با کلیک بر روی انها باعث افزایش بازدید سایت موردنظر و همچنین پرداخت مقداری از پول دریافت شده به کاربران شوند.

 

منبع درامد مدیران این سایتها به چند بخش تقسیم میشود:

 

1. پول کسب شده توسط تبلیغ کنندگان

 

2. کارمزد دریافت شده به هنگام برداشت پول توسط کاربران

 

توجه: در حدود %95 سایت های PTC اسکم (Scam) یا کلاهبردار هستند و باید توجه داشته باشید که بسیاری از این سایت ها در دو ماه اول فعالیت خود بسته میشوند 3 راه اصلی وجود دارد که توسط ان بتوان فهمید سایت موردنظر اسکم است یا نه:

 

1. پرداخت بیش از 20 تومان برای هر اگهی در سایت های ایرانی و 0.01 دلار برای سایت های خارجی در عضویت استاندارد

 

2. تاخیر در پرداخت یا عدم پرداخت

 

3. گلایه کاربران سایت در انجمن نسبت به عدم پرداخت یا تاخیر در ان و یا بسته شدن انجمن در انها

 

 

اموزش

 

برای عضویت در سایت های کلیکی توصیه میشود با استفاده از بنر یا لینکی که در مطالب اینده معرفی میشود استفاده کنید

 

پس از عضویت در سایت شما با چند بخش مواجهه میشوید:

 

نمایش اگهی (View Ads)

 

این بخش اصلی ترین بخش در این سایت هاست که با کلیک بر روی اگهی های موجود در ان میتوانید کسب درامد کنید.

 

توجه: شما باید اگهی ها را یک به یک مشاهده کنید و نمیتوانید همزمان چند تا را با هم مشاهده کنید. همچنین اسکریپتی بر روی این سایت ها پیاده شده تا امکان تقلب در ان ها به صفر برسد و در صورت پاسخ درست به سوال خواسته شده امکان مشاهده اگهی ها و یا دریافت پول را داشته باشید.

 

انواع اگهی

 

در این بخش چند نوع اگهی ممکن است به چشم بخورد

 

1. اگهی های مدیر (مخصوص سایت های کلیکی ایرانی) که جهت حمایت از سایت ارائه میشوند و در بعضی از انها مقداری بسیار اندکی پول و امتیاز (مثلا 1 تومان حساب تبلیغات) به حساب های شما اضافه می کنند و تنها پس از کلیک بر روی انها میتوانید مجوز دسترسی به اگهی های اصلی را داشته باشید.

 

2. اگهی های خیلی کوچک (Nano Ads) که مقدار کمتری پول نسبت اگهی های کوچک و استاندارد به حساب شما اضافه میکنند

.

3. اگهی های کوچک (Micro Ads) که به نسبت اگهی های نانو پول بشتری میپردازند. 

 

4. اگهی های استاندارد (Standard Ads) که اصلی ترین اگهی های قابل مشاهده هستند و بیشترین مبلغ را به شما می پردازند.

 

5. Fixed Ads (مخصوص سایت های کلیکی خارجی) که تا حدودی مشابه اگهی های مدیر هستند ولی برخلاف انها به حساب اصلی شما پول پرداخت میکنند.

 

انواع حساب

 

ما معمولا سه نوع حساب (جاری، سپرده و تبلیغات) در سایت های ایرانی و دو نوع (Balance و P. Balance) در سایت های خارجی داریم. البته ممکن است در هردو مورد امتیاز نیز داشته باشیم.

 

1.حساب جاری اصلی ترین حساب شماست که میتوانید از ان برداشت کرده، عضویت خود را ارتقا داده و یا به حساب سپرده انتقال دهید. باید توجه کرد که به هنگام برداشت مقداری کارمزد توسط سایت از شما دریافت میشود.

 

2. حساب سپرده که با ان میتوانید زیرمجموعه مستقیم یا اجاره ای خرید کنید.

 

3. حساب تبلیغات که با استفاده از ان میتوانید سایت خود را جهت افزایش بازدید در سایت ثبت کنید.

 

4. امتیاز: در بعضی سایت ها میتوان ان را تبدیل به پول کرد و در صورت داشتن مقدار مشخصی امتیاز میتوانید مبلغ خاصی را در حساب جاری دریافت کنید.

 

5. Balance که مانند حساب جاری است و میتوانید از ان پول برداشت کنید.

 

6. Purchase Balance) P. Balance) که مانند حساب سپرده و تبلیغات است.

 

زیرمجموعه

 

زیرمجموعه کسانی هستند که شما بابت مشاهده تبلیغات توسط انها پول دریافت میکنید اما این به این معنی نیست که از پول انها کم میشود بلکه به نوعی پاداش برای صاحب زیرمجموعه برای معرفی شخص به سایت است. لازم به ذکر است تمامی کاربران این سایت ها زیرمجموعه یکدیگرند.

 

انواع زیرمجموعه

 

1.زیرمجموعه اجاره ای(Rented Referrals): زیرمجموعه ای که به صورت محدود زیر مجموعه شماست و در یک تایم زمانی مشخص به ازای کلیک انها پاداش دریافت میکنید و با حساب سپرده(P. Balance) میتوانید ان هارا خریداری کنید.

 

2. زیرمجموعه مستقیم(Direct Referrals):زیرمجموعه ای که توسط شما به سایت معرفی شده و بصورت دائم زیرمجموعه شما است و در تایم زمانی نامحدود زیرمجموعه شما باقی خواهد ماند. اگر کاربری با استفاده از لینک شما در سایت ثبت نام کند یا در فرم ثبت نام در قسمت معرف نام کاربری شما را بنویسد زیر مجموعه مستقیم شما خواهد شد. 

 

لازم به ذکر است اگر کاربری بدون معرف در سایت ثبت نام کند بعد از مدتی کاربری دیگر با حساب سپرده (P. Balance) خود شخص بدون معرف را بخرد و زیرمجموعه مستقیم خود کند پس در اینده تنها از لینک های معرفی شده در این سایت استفاده کنید تا زیرمجموعه ما شوید و از ما حمایت کنید.

 

ارتقاع عضویت

 

اگر قصد سرمایه گذاری بر روی این گونه سایت ها را دارید باید عضویت خود را ارتقاع دهید تا از کلیک های خود و دیگران پول بیشتر کسب کنید، زیرمجموعه اجاره ای بیشتری خریداری کنید و سقف برداشت بیشتری داشته باشید.

 

با ارزوی موفقیت